zachmurzenie duże
poniedziałek
Trwają poszukiwania 80-letniego Eugeniusza Surma
15 czerwca 2018 r. | 09:51
0

Trwają poszukiwania zaginionego Eugeniusza SURMA (80 lat), który wczoraj około godziny 9.00 wyjechał na rowerze z domu w Borze Zapilskim i do chwili obecnej nie powrócił. Przed wyjściem z domu mężczyzna przekazał rodzinie, że jedzie na jagody do lasu pomiędzy Golcami a Wręczycą Wielką. Zaginiony wyjechał na niebieskim rowerze typu „damka”, ubrany był w ciemne długie spodnie, buty tzw. gumofilce, jasnopopielatą koszulę w drobną kratę, szary sweter, kapelusz ciemno-szary oraz kamizelkę odblaskową.

Od wczoraj trwają poszukiwania zaginionego Eugeniusza SURMA (80 lat). Mężczyzna jest mieszkańcem Boru Zapilskiego w gminie Wręczyca Wielka.

Zaginiony wczoraj około godziny 9.00 wyjechał z domu rowerem. Przed wyjazdem Eugeniusz Surma powiedział rodzinie, że jedzie zbierać jagody do lasu pomiędzy miejscowościami Golce i Wręczyca Wielka. Z relacji rodziny wynika, że mężczyzna faktycznie pojechał w tamtym kierunku, gdyż po drodze odwiedził znajomych mieszkających na Klepaczce.

Zaginiony wyjechał na niebieskim rowerze typu „damka”, ubrany był w ciemne długie spodnie, jasnopopielatą koszulę w drobną kratę, szary sweter, kapelusz ciemno-szary oraz kamizelkę odblaskową koloru żółtego. Na nogach miał buty do kolan typu gumofilce w kolorze czarnym.

Zaginiony Eugeniusz Surma ma około 163 cm wzrosty, waży około 80 – 90kg, krępej budowy ciała, łysy z siwymi włosami po bokach głowy, twarz okrągła, uszy normalne, nos prostolinijny, płaski, duży, uzębienie pełne. Zaginiony nie posiadał znaków szczególnych.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *