zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
UMWŚl
Ulica Ogrodowa w Kalei zostanie przebudowana
03 kwietnia 2023 r. | 12:18
8

Wspaniała wiadomość dla mieszkańców Kalei. Gmina właśnie otrzymała 2 987 729 zł na przebudowę drogi gminnej 560036S ul. Ogrodowej na odcinku od skrzyżowania z DW 494 ul. Wręczycka do skrzyżowania z DP 2048S ul. Główna w miejscowości Kalej.

To nie wszystko. Gmina otrzymała również 3 000 000 zł na wybudowanie kanalizacji na jednej z ulic.

Środki otrzymało sześć gmin z powiatu kłobuckiego.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Ulica Ogrodowa w Kalei zostanie przebudowana”

 1. Mareczek pisze:

  No tak. ul. Ogrodowa potrzebuje pilnego remontu, to najbardziej zniszczona droga…….. A właściciel działek przy ul. ogrodowej to nawet czek trzyma i jak sie cieszy, że będzie miał ładną drogę przy swoich działkach. A mieszkańczy Piły, Zamłynia czy Klepaczki niech dalej sadzą kwiatki !!! Tak się robi politykę, wystarczyło żę Heniu swoje łapki włożył w sejmi kwojewódzki już kasa dla kolegi marka jest !! Brawo Panowie Tak trzymać

  11
  0
 2. Slav pisze:

  czy to ulica kolegi Prubanta ? W przyszłych wyborach jest wiele do zrobienia w gminie

  8
  0
 3. czytelnik pisze:

  Na taczke dziada. Jednego i drugiego

  8
  0
  • Tatiana pisze:

   Mogli by zrobić chodniki i drogi dla rowerów, aby dzieci bezpiecznie mogły chodzić i jeździć !

   0
   0
  • Wreczyca pisze:

   Zapewne Pan Prubant potrzebuje remontu tej drogi 🥴. Wszyscy wszystko wiedzą, ale nic się z tym nie robi. Jeden i drugi taki sam. Pewnych dróg nie ma wcale, ale oni zawsze mają ważniejsze ulice. Dramat.

   2
   0
 4. zenek pisze:

  Jak to się kurna ma tu najgorszy radny ,a tu załatwia pieniądze na drogę .Ta pieprzona Kalej to powinna go nosić na rękach.

  7
  0
 5. Ogrodowy pisze:

  wyhlada to tak, ze na Ogrodowej akurat działek p. Prubanta nie ma, bo tam gdzie ma to jest szczesliwie tylko wyjazd na ulicę główna, wiec spory ruch z tych działek z głównej i kilku innych idzie przez Ogrodowa przez co droga jest dosyć uczęszczana. Ostatnie lata zniszczona przez ciężarówki które robiły sobie skrót na A1, więc chcąc nie chcą w interesie tego rejonu jest remont tej drogi. Chociaż piesi i wycieczki rowerowe to pewnie nie będą zadowoleni jak się wyścigi na nowej nawierzchni zaczną.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *