zachmurzenie duże
poniedziałek
Urząd Gminy Wręczyca Wielka z certyfikatem “Mobilny urzędnik”
11 stycznia 2022 r. | 07:22
1

Chyba wszyscy wiemy, jak ciężko jest cokolwiek załatwić w Urzędzie Gminy Wręczyca Wielka. Tym bardziej cieszy, że urząd otrzymał certyfikat "Mobilny urzędnik".

Mobilny urzędnik to ponadnarodowy projekt realizowany przez Fundację Partycypacji Społecznej jako Lidera Projektu wraz z partnerami, w ramach którego gminy z całej Polski wdrożą nowe rozwiązanie odpowiadające na potrzeby mieszkańców o specjalnych potrzebach. Pracownicy urzędów dotrą do osób, które do urzędów dotrzeć nie mogą.

Głównym celem projektu jest wypracowanie z modelu działań oraz podniesienie poziomu kompetencji 96 pracowników JST gminnych w zakresie obsługi klientów o specjalnych potrzebach (zg. z def. Prog. Dostępność+ 2018-2025) – osób niepełnosprawnych biologicznie i prawnie, osłabionych chorobami, z czasowym lub trwałym ograniczeniem możliwości poruszania się i dotarcia do miejsca świadczenia usług, os. starszych (65+), zależnych (15+), które z powodu deficytów zdrowotnych są zagrożone wykluczeniem społecznym i obywatelskim.

Brawo. Oby to poprawiło jakość obsługi w urzędzie.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Urząd Gminy Wręczyca Wielka z certyfikatem “Mobilny urzędnik””

  1. x pisze:

    Kolejny etat do brania kasy

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *