bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Urząd niedoszacował inwestycji. Nie będzie boiska sportowego w Kalei?
04 maja 2018 r. | 10:53
3

Urząd Gminy Wręczyca Wielka bardzo przeliczył się co do kwoty, jaką może przeznaczyć na budowę wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kalei. Urząd mógł przeznaczyć na ten cel 450 000 zł, a najniższa oferta była o ponad 150 tys. zł wyższa.

Za takie pieniądze boiska nie będzie. Chyba, że radni zwiększą pulę na ten cel. A na to nie ma pieniędzy w budżecie gminy...

Poniżej informacja z otwarcia ofert.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Urząd niedoszacował inwestycji. Nie będzie boiska sportowego w Kalei?”

 1. jerry pisze:

  To nie nowina . Dla szkoły w Węglowicach oraz klubu Huragan Jezioro budują już z 15 lat i dalej go nie ma

  1
  0
 2. Obserwator pisze:

  Dzieci dalej będą zmuszone grać na tych 10 orlikach jakie ma każda miejscowość w naszej gminie. Najważniejsze że bezpiecznie dojadą na nie setkami kilometrów ścieżek rowerowych..

  4
  0
 3. ms pisze:

  Co się dziwicie, 450 tyś. złotówek przeliczyć na tych liczydłach, które oni tam w gminie mają to nie taka prosta sprawa, a pomylić się jest rzeczą ludzką.
  A tak na poważnie to zbliżające się wybory pewnie i tak niczego nie zmienią – ta sama (od lat) “klika” ludzi w radzie gminy i miłościwie nam panujący król Henryk oraz jego ekipa kompletnie niekompetentnych urzędniczek, które to nie mają zielonego pojęcia o inwestycjach, przez kolejne 4 lata zapewnią nam jedynie dalszy regres w rozwoju i ogromny spadek notowań i atrakcyjności naszego regionu na tle innych gmin w powiecie, nie mówiąc już o województwie.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *