bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Urząd pełen emerytów
16 października 2017 r. | 10:30
13

Ilu emerytów pracuje w gminie Wręczyca Wielka? Aż 14. Najwięcej w Urzędzie Gminy Wręczyca Wielka, bo jest ich aż 9. Niektórzy z nich mają zamiar pracować do 80. i blokować pracę młodym. Inni, oprócz swoich sowitych wynagrodzeń, biorą do tego wysokie emerytury jak np. Marianna Liszewska - sekretarz gminy.

Może najwyższy czas odejść i dać szanse na pracę młodszym?

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Urząd pełen emerytów”

 1. jerry pisze:

  Panie Gąsiorski z tego tematu już wszyscy się śmieją.
  Takie osoby już dawno powinny oddać stanowisko i powinien być otwarty konkurs, a nie jak teraz matka a niekiedy i babka pracuje do czasu jak wnuczka skończy studia wtedy rezygnuje i nagle jest wolny etat który dostaje określona osoba.
  Nie ma się co łudzić praca w urzędzie zła nie jest, pensja na czas praca 7-15 wolne weekendy i święta do sklepu można lecieć w czasie pracy
  Tym którzy narzekają proponuje zwolnić się i iść do marketu

  0
  0
 2. herod pisze:

  dzieki wojtowi,polowa gminy ma utrzymanie,a druga polowa dzieki znajomoscia z tymi ludzmi tez …ta patologia nigdy sie nie skonczy. a jak zwykly petent chce cos zalatwic,to albo niew ma z kim[bo w sklepie],albonie ma jak[bo jest w zastepstwie i nie wie o co chodzi]. smiech na sali.

  0
  0
 3. ® z Borowego pisze:

  No to mamy listę pierwszych 14 osób które powinny opuścić urząd gminy razem z byłym wójtem po prawomocnym wyroku 1 grudnia 2017 już niebawem.

  0
  0
 4. Krzysztof pisze:

  Ciekawe czy jak nastąpi zmiana następca będzie trzymał Panią magister z wyższym wykształceniem od finansów po marketingu w Częstochowie?

  0
  0
 5. też babcia pisze:

  Nie mają za grosz przyzwoitości. Zenek też nie miał za komuny i nie chodzi o Zenona z powyższej listy !!!

  0
  0
 6. Olo pisze:

  Mam często styczność z samorządami w całej Polsce. I takiej patologii jak w naszym UG bardzo ciężko spotkać gdzie indziej i to na taką skalę

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *