zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
środa
Urząd szuka pracownika. Kto wygra tym razem?
27 września 2019 r. | 10:59
18

Urząd Gminy Wręczyca Wielka szuka kolejnego pracownika. Administracja w ostatnich miesiącach nieprawdopodobnie się rozrasta. Tym razem urząd ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Podinspektor w Referacie Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska.

Kto i z której rodziny tym razem wygra?

Poniżej ogłoszenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Urząd szuka pracownika. Kto wygra tym razem?”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Szkoda ze nie podano proponowanego wynagrodzenia

  5
  0
  • B pisze:

   Dokładnie. Nagle okazało by się, że nie ma czego zazdrościć! Ilość chętnych na pracę w budżetówce cały czas spada i kto tam pracuje ten doskonale o tym wie.

   6
   3
  • Wyborca pisze:

   Patrząc na oferty z większych urzędów to u nas taki podinspektor we Wreczycy jak 3000brutto dostanie to max

   8
   1
 2. Luzik pisze:

  Proponuję nie gdybac, tylko wziąć się do nauki i spróbować samemu. A nuż się uda, i wtedy nabierze jeden z drugim doświadczenia, i może trochę rozumu. Myślisz, że praca w takim referacie jest łatwa i przyjemna? To jest referat MERYTORYCZNY i są konkretne wymagania na stanowisko. Dodatkowo proszę zwrócić uwagę, że pracownicy nawet urzędu gminy są tylko ludźmi i mają prawo dk odejścia na emeryturę….

  2
  8
 3. Olo pisze:

  Oho redaktorek widzi kolejną fuchę za 2 tys. na rękę. Jakież to wspaniałe stanowisko, juz sie wszyscy rzucają na tą ofertę. Co za dramat te twoje artykuły. Coraz większy.

  5
  7
  • Obserwator pisze:

   Olo współczuję ci, że przeżywasz dramat. Nie poddawaj się walcz dalej dzielny rycerzu. Niechaj moc będzie z tobą !

   6
   5
  • Olo pisze:

   Odezwał się naczelny monitor zatrudnienia w gminie jak np w temacie nowego bosa oświaty. Tam taki mądry nie byłeś. Zniknąłeś szybciutko. Argumentu zabrakło nawet jednego. Ze niby nie był dyrektorem a był, ze nie było głoszone a było. Obserwatorem to ty może jesteś ale ptaków i to z bardzo bliska albo salcesonu w lodowce… Ból dupska macie tyle w temacie.

   6
   6
 4. Kominiarz pisze:

  Ech….. OOlo …. nie boss oświaty tylko inspektor ds oświaty , Doczytaj doczytaj a potem komentuj. Podzielam zdanie obserwatora i Niech moc będzie z tobą rycerzu 🙂

  7
  3
  • Kierownik tej imprezy pisze:

   A ja podzielam zdanie Ola giermku redaktora. Grubcio sanczo pansa na osiolku:)

   4
   6
 5. Kmiecik pisze:

  Olo czy Luzik nie wymyślaj nowych ksywek bo wiemy kim jesteś. Na Wręczycy plują na Osińskiego i już tym razem nie popełnią błędu. Osińskiemu zostało 4 lata i to się tyczy też zastępcy. Heniek was zmiecie bo już ludzie z jego otoczenia mówią że jak nie będzie posłem to idzie odebrać urząd z rąk kominiarskich.

  9
  2
 6. B pisze:

  Patrząc na zarobki w budżetówce, nie wiem czy tytuł “wygra” jest właściwy. To jest taki konkurs, gdzie na końcu nikt nie wygrywa hehe.

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *