zachmurzenie duże
czwartek
W gminie odbyły się konsultacje bez konsultacji
10 grudnia 2021 r. | 14:36
5

Ta transparentność włodarza gminy Wręczyca Wielka poraża. W gminie odbyły się konsultacje projektu zmodyfikowanej "Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Gminy Wręczyca Wielka na lata 2022 - 2028". Nikt on nich nie wiedział, nikt w nich nie wziął udziału.

16 listopada o godz. 14:59 pojawiła się informacja o tych konsultacjach. Była też wzmianka w BIP UG Wręczyca Wielka. Nie było tej informacji w mediach społecznościowych (były m.in. o zamkniętym przejeździe i o poszukiwaniu właściciela kotka). Informacji o konsultacjach w żaden sposób nie nagłośniono. Jaki był efekt? Konsultacje przeprowadzono, protokół spisano, nikt w nich nie wziął udziału. Wszystko zgodnie z prawem.

Czy tak ma wyglądać kwestia decydowania mieszkańców o przyszłości gminy?

Poniżej protokół.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “W gminie odbyły się konsultacje bez konsultacji”

 1. Pedro pisze:

  Co ty bredzisz człowieku. Tym razem to akurat mieszkańcy się nie popisali. Jak komuś nie chxe się wejść na BIP i przeczytać ogłoszenia to tym bardziej nie będzie będzie się chciało przychodzić na konsultacje społeczne.
  Swoją drogą jaką misję pełni ten portal? Czy nie warto było umieścić tutaj informacji o konsultacjach? Lepiej po konsultacjach do..bać się do każdego i szczuć jednych na drugich. To jest misja redaktora tutaj żeby dzielić społeczeństwo? Ja wiem ja rozumiem, info o konsultacjach nie ma wyświetleń…. A takie prostackie teksty dla plebsu z krytyką ze za mało było nagłośnione generuje ruch na stronie….
  Od takich ludzi z daleka….

  5
  8
  • Tytus pisze:

   kominiarzu odśnież drogi a nie pierdzielisz o jakiejś reklamie tutaj. Gdyby nie ta strona to nic byśmy o tobie nie wiedzieli!!!!

   10
   2
  • Pedro pisze:

   Jpdl tyfus ale ty jesteś żałosny, bierz łopatę i zap…….aj. Zeob w końcu coś pożytecznego, przydaj się na coś.

   5
   6
  • On pisze:

   Pedro masz racje co do tego BIP-u chociaż widzę, że nerwy ci już puszczają. Ja jako światły obywatel gminy każdego dnia swój poranek z prasą zaczynam od studiowania BIP-u Gminy.

   3
   0
  • Pedro pisze:

   No i prawidłowo 😀
   Kawka z rana i BIP to jest to 😀

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *