zachmurzenie duże
poniedziałek
W niedzielę wybory uzupełniające w okręgu nr 11
08 lutego 2019 r. | 16:29
28

W niedzielę w okręgu nr 11, tj. w miejscowościach Jezioro, Węglowice i Puszczew odbędą się wybory uzupełniające o mandat radnego. Do wyborów zgłosiło się siedmioro kandydatów, z których tylko jeden uzyska mandat radnego.

Głosować będziecie mogli w Szkole Podstawowej w Węglowicach w godz. 7:00 - 21:00.

Kandydaci na radnego:
1. Robert Wróbel, l. 42 - KWW Działajmy Wspólnie
2. Ewa Zelek, l. 51 - KWW Ewa Zelek
3. Danuta Mieczysława Smusz, l. 54 - KKW Gmina Wręczyca Wielka Dobro Wspólne
4. Zbigniew Wach, l. 43 - KWW Zbigniew Wach
5. Paweł Piotr Kocik, l. 42 - KWW Solidarni z Gminą
6. Ewa Magdalena Witt, l. 27 - KWW Ewy Witt
7. Przemysław Kazimierz Cichopek, l. 38 - KWW Przemysława Cichopek Inicjatywa Plus

Wybierzcie mądrze.

PAWEŁ GĄSIORSKI28 odpowiedzi na “W niedzielę wybory uzupełniające w okręgu nr 11”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Popieram Pawła Kocika!

  7
  8
 2. Obiektywny pisze:

  Mój głos jak najbardziej przyznam Panu Pawłowi Kocikowi, najlepszy kandydat z ambicjami z obecnego grona.

  5
  9
 3. Mądra pisze:

  Pawel K. wreszcie się ktoś o nas zatroszczy.

  5
  8
 4. strasznym pisze:

  Jedyny kandydat na to stanowisko -pan Paweł Kocik.Tylko on sprzeciwi się rzadzącej władzy którą zarządza baron Prubant. domagajmy się zmian koniec z poplecznictwem układzikami.

  9
  9
 5. Ciool pisze:

  Szkoda tych pieniędzy na wybory. Startujesz na wójta to nie startujesz na radnego. Gówno ten radny zdziała po co wybierać?

  7
  2
 6. K.K pisze:

  Najlepszy kandydat na radego ?

  3
  7
 7. K. pisze:

  Paweł Kocik numerem jeden ??

  4
  7
 8. Fan Pana Redaktora pisze:

  Ile z tych komentarzy pisał Pan Redaktor, pierwsze trzy czy cztery?

  9
  3
 9. Mieszkaniec pisze:

  Wybory wyborami wygra ten co wiecej głosów bedzie mial każdy chce sie do koryta dostac. Wszędzie sie znajomosci liczą wezmy pana Adama K. Z Czarnej wsi zamiast na oczyszczalnie scieki wywozic wylewa na pole i nik z tym nic nie robi chyba kazdemu pasuje zanieczyszczanie srodowiska i smród pod nosem. Pozdrawiam

  6
  2
 10. lop pisze:

  czepiacie się wywożenia 🙂 zainteresujcie się dlaczego 10 lat temu dali dofinansowania w gminie Herby do przydomowych oczyszczalni ścieków i teraz ludzi stać i wywozić raz na dwa lata beczkę do oczyszczalni. A u nas jak za komuny zamiast co miesiąc wywozić do oczyszczalni szambo, ludzie kombinują aby zaoszczędzić i mieć na chleb.

  1
  2
  • Miły pisze:

   Ja jestem za tym ze jesli owy pan bierze kase za wywóz sciekow do oczyszczalni to niech tam jedzie a nie wyjedzie z placu a ty za chwilę widzisz jak on wylewa na pole i co nie wk….ć sie można?

   2
   0
 11. Ala pisze:

  Kto wygrał w wyborach na radnego Puszczew, jezioro Węglowice???

  0
  0
 12. Mieszkaniec pisze:

  Kocik

  3
  4
 13. Puszczewianka pisze:

  Gdzie Ja mieszkam. Puszczew to dno!!!! Zobaczymy co ten uczciwy narobi?! Ten Plakat to fałsz . Nic nie zrobił podczad tamtej kadencji. Puszczew woli ciemnotę.

  9
  5
  • Wyborca pisze:

   Puszczewianka zgadzam się z tobą. Najlepszy kandydat na radnego to Zbyszek Wach !

   1
   9
 14. Ala pisze:

  Wygrał Kocik ? Ile głosów mieli są oficjalne wyniki?

  1
  0
 15. Puszczewianka pisze:

  Wyborco, każdy lepszy niż Kocik. Ta obietnica co miesiąc po 400 zl dla kogoś potrzebujacego hm… ciekawa teoria niczym 400+ coś mi pisem pachnie. Cóż. Jednak mało inteligentni ludzie nas otaczają. Spotkałam się dzisiaj z opinią on jest biedny niech ma ! Nie wiedziałam że radny wybierany jest po to żeby to jemu pomagać A nie On nam … Żenujące.!

  5
  4
 16. Obiektywny pisze:

  Wygrał z dużą przewagą, czyli jednak w poprzedniej kadencji coś musiał zrobić ze mieszkańcy licznie go wybrali 🙂 chyba przez ktoregoś kandydata przemawia niedosyt i niemoc zniesienia porażki..

  5
  2
 17. Jeziorak pisze:

  Przez kogoś tu przemawia chyba ogromny niedosyt po niedostaniu się do tzw. koryta… Co do małointeligentynych ludzi to właśnie oni wypisują te komentarze i oczerniają kogoś po jego zwycięstwie z zazdrości że nie mogli z nim wygrać w równej walce.. jednak lud wsi Puszczew, Jezioro oraz Węglowice jest bardzo inteligentny że wybrali kogoś odpowiedniego na to miejsce.. żeby tylko Ci co wypisują te sfrustrowane komentarze nie stanęli pierwsi w kolejce po te obiecane ‘400+’ bo nie którym po prostu brak wstydu że tak potrafią kogoś oczernić. Zawiść ludzka nie zna granic..

  9
  3
 18. Jezioranka pisze:

  Dajcie już spokój. Przeszedł większością. Każdy głosował jak chciał. Szanujmy zdanie większości. Będziemy mieli okazję wyciągnąć wnioski za 5 lat.

  7
  1
 19. Jeziorak pisze:

  Dokładnie tak.

  5
  1
 20. Miły pisze:

  Każdy mial prawo wyboru kogo by nie wybrano to zawsze źle trzeba bylo dupy ruszyc i głosować a nie teraz narzekać

  8
  0
 21. Ktoś. pisze:

  Wydaje mi się że ta “Puszczewianka”jest z obozu drugiego kandydata z Puszczewa i żal jej dupe ściska że Pan Paweł odniósł taki super wynik. 20 głosów przewagi nad drugim miejscem gdzie między kolejnymi było ok 10 to prawdziwy cios dla tych którzy chcieli wybrać kogoś innego.

  Jak Ci to “dno” nie odpowiada to radzę się wynieść bo nie potrzeba tu tak wrednych ludzi jak Ty. “Biedni” umysłowo są tacy którzy wypisują takie brednie bo nie mają honoru żeby zaakceptować czyjąś wygrana.
  Wygrał ktoś kto zrobił kampanie a mało kto pofatygowal się żeby chociaż ulotki i program przygotowac. Widać jak komu zależy.
  Co niektórzy myśleli że ich nazwisko na kartce wystarczy żeby “dostać się do koryta” i czerpać korzyści a teraz wypisują takie wulgaryzmy wobec kogoś kto chociaż pofaygowal się do ludzi i przygotował prawdziwa kampanie.
  Drugie miejsce w pierwszej turze o czymś świadczylo i nie wiem z czym się liczyli Ci którzy szukali swojej szansy w dogrywce..

  7
  0
 22. Jezioranka pisze:

  Co prawda nie głosowałam na Pana Pawła Ale miałam do tego prawo. Jednak dajcie już spokój. Było minęło i do przodu . Mamy demokrację pan przeszedł większością I po temacie . Puszczewianko 5 lat minie możesz startować ty czemu nie. Ja bym nie wystartowała min. Z powodu takich komentarzy potem ,że do koryta się pacham itd I kandydaci też muszą się z tym liczyć. Najlepiej byc jednak normalnym czlwoekiem. Ale co do wyborów uważam że temat zamknięty mamy Pawła kocika za 5 lat będziemy mogli cokolwiek powiedzieć… Ale dajmy teraz szansę!

  2
  0
 23. Iga pisze:

  Kocik rozwal te kliki gminne !!! jesteś ostatnią nadzieją

  7
  1
 24. Ewa pisze:

  No właśnie.

  3
  0
 25. Jeziorak pisze:

  Kocik na wójta

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *