zachmurzenie małe
10°
10°
niedziela
Gmina Grodzisko Dolne
W niedzielę wybory. Wybierzcie mniejsze zło!
19 kwietnia 2024 r. | 16:20
19

Panie Pawle, kogo Pan poprze? Panie Pawle, kto będzie lepszym wójtem? Już odpowiadam. Nikogo nie popierałem w tej kampanii i nie będę popierać. Wybór pomiędzy Anną Sygudą a Tomaszem Osińskim jest dla mnie wyborem pomiędzy rządzeniem osoby, którą będą "sterować" działacze PSL z powiatu kłobuckiego, a wybraniem osoby kompletnie nieprzygotowanej do zarządzania gminą. I tak źle i tak niedobrze.

Przed mieszkańcami bardzo ciężki wybór.

Wybierzcie mniejsze zło, bo tu nie ma dobrego wyboru.

Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7:00 - 21:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI



19 odpowiedzi do “W niedzielę wybory. Wybierzcie mniejsze zło!”

  1. ŁYSY KOMINIARZ pisze:

    Panie Pawle dobrze Pan napisał osoby kompletnie nie przygotowanej do rządzenia gminą dla której liczy się tylko kolesiostwo, imprezowanie suto zakrapiane alkoholem (często było widać rano w jakim stanie wójt przychodził do pracy albo nie przychodził bo kac męczył) skłucanie osób a sprawy gminy stawianie na drugim planie. Już lepsza osoba kierowana przez PSL niż kolejne pięć lat zjazdu w dół.

    14
    15
    • Dobry Wybór pisze:

      znajomość problemów gminy które poznawał Pan Osiński przez 5 lat napewno jest dużym plusem. tak naprawdę dopiero teraz gdy na wyższych stołkach jest ktoś z Wreczycy można oczekiwać jakiś większych pieniędzy z państwa, co powoduje na lekko uprzywilejowanym stanowisku Panią Anne. wczoraj na Hutce można było niestety usłyszeć że Pani Anna w nerwach krzyczy na jedną z pań co dla przyszłego włodarza gminy jest niedopuszczalne, a przecież będąc wójtem trzeba być przygotowanym na rozmowy różnego kalibru i umieć nerwy wtedy trzymać przy sobie.

      18
      2
    • Osadnik pisze:

      Śmieszy mnie jak wójta popierają kgw. Szczególnie te nowe które powstały z młodzieży 30/40+. Powstały pod ARiMR czyli PIS i za Pisiorow otrzymywały kasę na organizację imprez. Co gmina dała pytam się że popieracie tak obecnego włodarza? Radni sołecki uchwalili i tylko tyle. Pani Ania to jedyna szansa aby pogodzić koła. Prędzej coś otrzymacie od Niej bo szczebel wyżej będzie też chciał się pokazać i kasę przeznaczy. Pisiory zawsze dawały swoim więcej, przykład gmina Miedźno, Przystajń. Teraz kolej jak to napisali wyżej mniejsze zło ale z poparciem wyższych szczebli.

      11
      10
    • ZdomuKowalska pisze:

      Dziwne jest to, że kandydatka z Wreczycy Wielkiej mówi o malosci jej miejscowości. otóż proszę posłuchać mieszkańców innych gmin, ktorzy wiedzą, ze wreczyca ma najwięcej radnych, ma byłego starostę,.obecnego ministra i obecne Panie starosty (w tym żonę ministra). jak mała jest pani wiedza skoro to inni włodarze tracą na tym że nie mają krewnych i przyjaciół że swojej gminy. proszę powiedzieć co minister (oprocz zdjec) zrobil dla przystani, miedzna albo Opatowa?

      10
      4
    • Ktos pisze:

      to dziwnie że w gminie Miedźno nie wybrali ponownie tak świetnie pozyskujacego środki wójta. widać bardziej liczy się empatia i bycie człowiekiem. a nie to co Anna pokazała w Hutce.

      3
      2
  2. Ktos pisze:

    https://www.youtube.com/watch?v=ZGbLA-vWnEM
    link do spotkania dwóch kandydatów. polecam obejrzeć do końca.

    5
    0
    • Osoba pisze:

      Oglądałam do końca. Nic tam nie ma oprócz awanturującej się w ostatnim rzędzie blondynki. Przyjechała specjalnie tylko poddymić na konferencji Anny na nią i tak nie zagłosuje bo po zdjęciach na facebook widać że imprezuje z kontrkandydatem w dzień wyborów np. Cały ostatni rząd to ustawka i osoby powtarzające się od 4 wieczorów. Kobiety razem za Anią.

      0
      0
    • Do osadnik pisze:

      Lepsze młodzieżowe kgw,ktorym sie cos chce niz stare wyjące do mikrofonu baby, które toczą walki same ze sobą jakby walczyły o puchar UEFA.

      16
      2
    • olo pisze:

      pani Syguda wypadła bardzo słabo na tym spotkaniu, nerwowe pyskówki, tekst ze ona ma plecy… no masakra
      uzupełnione przez wypowiedzi dzialaczy pslu
      nie dziwię się że uciekała od debat, przegrałaby je z kretesem, jest nieprzygotowana albo zwyczajnie nie nadaje się
      zresztą nagranie na jej profilu na FB też miało wydźwięk pouczający, rozkazujący a nie apelujący
      ogólnie słabo. jak nie jestem wielkim fanem osińskiego to prawda jest taka że dla mnie jest mniejszym złem

      4
      2
  3. Osoba pisze:

    Oglądałam do końca. Chodzi o poddymiajacą blondynkę z ostatniego rzędu? Patrzę na zdjęcia u wójta że imprezują razem to wiadomo że prowokacja. Kobiety razem za Anią.

    13
    8
  4. hm pisze:

    Pogrążyła się ta Pani.

    9
    3
    • Zgolcy pisze:

      pogrążyla nie tylko siebie ale głównie ministra i szwagra marszałka. Panowie dobry wybór kandydatki, która pociągnie was na dno. Nowa władza miała likwidować nepotyzm, a u nas jak zawsze, ktoś zrozumiał na odwrót. Ale nie ma co sie dziwić jak minister skończył Collegium humanun

      20
      5
  5. nata pisze:

    Obejrzałam spotkanie w Hutce i załamka. Syguda to chamstwo, zarozumialstwo, tupet do kwadratu. Osoba przed którą chyba trzeba dygać. Nie wyobrażam jej sobie w kontakcie ze zwykłym mieszkańcem, ona jest ponad.

    24
    10
    • olo pisze:

      odniosłem takie samo wrażenie
      merytorycznie bardzo słabo a pijarowo wypadła jeszcze słabiej

      3
      1
  6. Zgolcy pisze:

    Soluchowa z domu nagrała film przed urzędem na szczęście mówił szwagier wiec nie musiała krzyczeć i pokazywać złości, jak wczoraj w Hutce. Pani Aniu my wolimy wkład w inwestycje zamiast choinki,.więc słaby pani wyszedł ten argument. wolimy również wojta ktory ma.cos do powiedzenia a nie wykrzyczenia mieszkańcom czy mają jakieś pytania. wolimy wojta który samorządu nie traktuje jako folwarku dla całej rodziny. wolimy wojta który jest spoza wreczycy wielkiej, bo ponad czterdzieści lat Krawczyka nie wpłynęło dobrze na gminę.

    22
    13
  7. Janusz pisze:

    Panie Pawle Pan nie popiera bo nie zapłacili za kampanię sponsorowaną na łamach Pana pokrzywionego portalu ?

    8
    0
  8. Reorganizacja pisze:

    Zastanówcie się dobrze na kogo zagłosować.Stawiając głos przy Sygudowej z domu Soluch za chwile okaze (można założyć taki scenariusz) ze będziecie mieli w urzędzie atencjuszkę słynąca z postawiła bankomat we wsi,przy własnej działalności gospodarczej rejestrowanej zapewne kiedys przez żonę jednego wpływowego,jak mu sie wydaje faceta. to ogromny sukces. Następny może byc facet z krótkim stażem w województwie, który mysli ze jest kimś ważnym bo tak mu naopowiadali, a wybory pokazały że jednak jest inaczej. W tym prawdopodobnym choć może wyolbrzymionym scenariuszu rządzić będzie również pani sklepowa, która wciaz ma mało i zachciało jej się władzy, no i ministrowa może wrócić, ale chyba juz nie na stare stanowisko. rodzina i przyjaciele to duże towarzystwo,a nie zapominajmy o tym że minister i jego specjaliści nie osiągnęli dobrego wyniku i trzeba będzie uciekać z całym tym towarzystwem z powiatu jak władze przejmie ktoś inny.

    17
    8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *