słabe opady śniegu
niedziela
Włamywacz z Jeziora w rękach policji
14 listopada 2023 r. | 12:54
1

Dzięki pracy dzielnicowego z Wręczycy Wielkiej ustalono i zatrzymano sprawcę włamania do domu jednorodzinnego w miejscowości Jezioro. Łupem złodzieja padły wina. 62-latek podejrzany o to włamanie, przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Na przełomie sierpnia i września bieżącego roku, w miejscowości Jezioro doszło do włamania do jednego z domów jednorodzinnych. Sprawca, po dostaniu się do środka budynku ukradł 5 butelek wina, które jak później wyjaśnił, spożył.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej rozpytał w tej sprawie mieszkańców i prowadził ustalenia, które zaprowadziły go do sprawcy. Okazał się nim 62-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego.

Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, za który grozi kara nawet do 10 lat więzienia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Włamywacz z Jeziora w rękach policji”

  1. Tadek pisze:

    Jak tylko wino to szkoda chlopa. Po prostu pic mu sie chcialo. Jemu grozi do 10 lat a jak po pijaku samochodem zabije czlowieka to 12 lat. Gdzie porownanie. Gdzie tu jest sprawiedliwosc ?

    10
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *