zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
czwartek
Wójt powołał komisję ds. OZE
17 listopada 2017 r. | 11:41
8

Ze względu na ogromne zainteresowanie Mieszkańców projektem "Dostawa i montaż odnawialnych źródeł energii na potrzeby budynków mieszkalnych w gminie Wręczyca Wielka", Wójt powołał specjalną komisję, która przeprowadzi losowanie wniosków, które będą mogły starać się o finansowanie tego zadania.

W komisji znalazło się pięć osób, a zarządzenie w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Wójt powołał komisję ds. OZE”

 1. jerry pisze:

  Swoi na pewno dostana pracownicy gminy radni i ich rodziny . Zupelnie przypadkowe losowanie

  0
  0
 2. Olo pisze:

  Poczekamy zobaczymy

  0
  0
 3. ® pisze:

  Duża część wniosków jest do odrzucenia z powodu iż wnioskodawca prowadzi działalność gospodarcza, jeśli komisja tego nie zweryfikuje to kłopoty zaczną się później ewentualnie wnioskodawca będzie musiał zapłacić za całość instalacji. Ale i Gminie tez się za takie niedopatrzenie dostanie a odpowiedzialność poniesie osoba weryfikująca.

  0
  0
  • Olo pisze:

   To raczej kwestia zatajania faktu prowadzenia działalności przez mieszkańca. Nie sądzę by osoba weryfikujaca poniosła konsekwencje biorąc pod uwagę że nie wszędzie są szyldy, że działalność jest prowadzona. Od tego jest ceidg

   0
   0
  • ® pisze:

   Właśnie weryfikacja na tym polega że osoba weryfikująca ma sprawdzić czy na danym adresie jest prowadzona/zarejestrowana działalność gospodarcza. A jak zweryfikuje “a tam pewnie się uda” to jak to wyjdzie to będą dopowiadać obie strony. Natomiast siedziba zarejestrowana na danym adresie to również jest działalność.

   0
   0
 4. Olo pisze:

  Działalność zarejestrowana a prowadzona w danym miejscu to różnica. Taksówkarz nie prowadzi działalności w domu mimo że może być tam zarejestrowana i może brać udział w projekcie.
  Weryfikator jest od sprawdzenia aspektów technicznych. Nie jest w stanie sprawdzić wszystkiego jeżeli mieszkaniec coś zatai. Więc ostatecznie konsekwencje poniesie właśnie mieszkaniec.

  0
  0
  • ® pisze:

   Zgadza się że taksówkarz nie prowadzi działalności w danym miejscu lecz jak wyjaśni np. jak ładuje firmowy telefon komórkowy (oczywiście wyłącznie w samochodzie?) a jak wjeżdża na posesje czy też do garażu a ma zainstalowany tam silnik ? czy też jak musi naładować akumulator w tymże samochodzie. W przypadku kontroli z przydzielenia środków dofinansowania z UE nie będzie litości tylko zwrot za całość urządzenia wraz z karą. Wyprodukowana energia czy też ciepła woda z kolektorów nie może być wykorzystana do prowadzenia nawet w niewielkiej części działalności gospodarczej i na tym zakończmy.

   0
   0
 5. Olo pisze:

  Powiem tylko że myli się Pan okrutnie

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *