zachmurzenie duże
poniedziałek
Wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie
03 stycznia 2017 r. | 16:26
9

Kolejny raz wygrałem z urzędem przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Tym razem SKO całkowicie uchyliło decyzję Wójta Wręczycy Wielkiej - Henryka Krawczyka w sprawie odmowy udzielenia mi informacji publicznej na temat pracowników samorządowych, którzy w 2015 r. otrzymali nagrodę/nagrody oraz wysokość tej nagrody/tych nagród w odniesieniu do każdego z nagrodzonych pracowników samorządowych oraz informacji o tym, jakie osiągnięcia w pracy zawodowej stanowiły podstawę przyznania tej nagrody/tych nagród – w odniesieniu do każdego pracownika samorządowego.

Jeżeli Wójt nie zaskarży decyzji SKO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, to będzie musiał mi w ustawowym czasie udostępnić w/w informacje.

Swoją drogą, zastanawiam się, za co w Urzędzie Gminy we Wręczycy Wielkiej pieniądze biorą radcowie prawni?

Poniżej decyzja SKO w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie”

 1. Piotr Gulczewski pisze:

  Ogromne gratulacje dla pana, trzeba tępić nieudolnych urzędników

  0
  0
 2. mr. Przemo pisze:

  Tą gminę w ogóle powinni rozwiązać. Gdyby Pan Henryk Krawczyk oraz Marek Prubant mieli choć odrobinę samokrytyki to pojęli by odpowiednie decyzje natomiast tu wazelina spływa aż po warte. Masakra to jest.
  Panu redaktorowi nie gratulujemy gdyż nie zadał Pan najważniejszego pytania: za co urzędnicy UG Wręczyca biorą rocznie 23mln zł. To jest pytanie podstawowe które powinien pan zadać. Bo z pewnością nie biorą tych pieniędzy za pracę.

  0
  0
  • Piotr Gulczewski pisze:

   a to “jakie osiągnięcia w pracy zawodowej stanowiły podstawę przyznania tej nagrody/tych nagród – w odniesieniu do każdego pracownika samorządowego”

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *