bezchmurnie
29°
28°
poniedziałek
Wyniki losowania z OZE w gminie Wręczyca Wielka
07 grudnia 2017 r. | 08:05
10

Wczoraj odbyło się posiedzenie komisji, podczas której zostało przeprowadzone publiczne losowanie wniosków w projekcie pn. "Dostawa i montaż odnawialnych źródeł energii na potrzeby budynków mieszkalnych w Gminie Wręczyca Wielka". Mieszkańcy złożyli łącznie 841 wniosków, a do losowania przedostało się 586. z nich.

W wyniku publicznego losowania zostali wybrani:
Wyniki Losowania - Lista Podstawowa
Wyniki Losowania - Lista Rezerwowa
Wyniki Losowania - Lista Zapasowa10 odpowiedzi na “Wyniki losowania z OZE w gminie Wręczyca Wielka”

 1. Juras pisze:

  I dobrze

  0
  0
  • Olo pisze:

   Jest wstyd. Gdyby gmina dopuściła kotły i pompy ciepla i weszła w system grantowy to byloby i 1500 chetnych bez naglasniania. W parasolowym szans nie mamy. Tam idą duże wielogminne projekty. Wystarczy przeczytać regulamin. To jest robione tylko po to żeby było widać że coś robią. Ale przy realizacji projektu jest dużo pracy dla gminy….
   Już nie jeden projekt nam przeleciał koło nosa. “Nie róbmy dla ludzi bo z ludźmi to tylko problem” cytat mniej więcej autentyczny. Mam niestety w gminie od dotacji kogo mamy… A radni niektórzy to chyba jedyni którzy chcieliby ten projekt przepchnac

   0
   0
 2. MMMmmmMMM pisze:

  Wstyd żeby na cała Gminę było 500 osób kto się tam zajmuje dotacjami chyba stara ekipa z Wójtem na czele która nie ma pojęcia o dotacjach w gminie Przystajń Panki wszyscy dostali dofinasowania , jest następny etap w tych gminach na fotowoltanikę pompy Ciepła panele a w naszej G minie Wręczyca W nie ma nic stare pierdziochy trzymając e się stołka i umiejące tylko w ten stołek za przeproszenie PIERDZIEĆ . Zamiast zatrudnić młodych ludzi Wiedzący coś o dotacjach pisaniu wniosków to stare pierdziochy siedzą i nic nie robią .
  Wszystkich z stamtąd po zwalniać włącznie z RADNYMI pijawkami którzy nic nie robią
  Przyjąć kompetentne osoby które coś zrobią
  Komentujcie ?????

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *