zachmurzenie duże
10°
10°
poniedziałek
XXI wiek: Skarbnik liczy na liczydle?
23 stycznia 2018 r. | 08:47
6

Zobaczcie, jak bardzo stara się Wójt Henryk Krawczyk, by nie udostępniać informacji publicznych. Wnioskowałem o rejestr faktur lub listę wydatków, które ponosi gmina. Wójt odmówił mi udostępnienia tych informacji, twierdząc, że w 2018 roku wszystko jest zapisywane ręcznie. Szkoda, że na liczydłach nie liczy.

Odwołałem się od tej decyzji do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 6 odpowiedzi na “XXI wiek: Skarbnik liczy na liczydle?”

 1. herod pisze:

  przeciez ,juz bylo mowione. jak zlodziej moze miec fakyury

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  ciekawe co w nich jest, że się boją udostępniać

  0
  0
 3. ® pisze:

  Może zaginęło kolejne 541 tys To w naszej gminie miesza tylu dobrych informatyków to jakim programem się posługuje nasza gmina zapytam więcej dlaczego nasza gmina nie akceptuje kart płatniczych ? Pewnie dlatego iż wszystko jest automatycznie rejestrowane oraz ułatwiło by to weryfikacje wpływów.

  0
  0
 4. Olo pisze:

  No i ma rację Pani skarbnik. Za tyle to bym nawet komputera nie włączył…
  A tak na poważnie to jesteśmy dnem dna jako gmina. Środek Polski i Europy a transparentność na poziomie ukrainy

  0
  0
 5. inwestor pisze:

  proponuje, idąc z duchem naszej wspaniałej gminy, zamiast np. wymieniać piece na ekologiczne to zabudowywać w chałupach “treciniaki”, zamiast gontu i dachówki chałupy kryć słomą, wodę pić ze studni, a wychodki zrobić za stodołą…….. wtedy to poziom technologiczny na obszarze gminy będzie się równał poziomowi technicznej obsługi w naszym wspaniałym urzędzie. I wtedy wszyscy będą z\adowoleni.

  0
  0
 6. Banduch pisze:

  QUO VADIS Pawle Gąsiorowski? QUO VADIS? Zawsze możesz zawrócić.
  Prośba do wszystkich czytelników o modlitwę za Pawła Gąsiorowskiego o pokój i dobro w jego sercu.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *