zachmurzenie duże
poniedziałek
Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku – drużyny z Wręczycy do dzieła!
25 września 2018 r. | 10:25
5

Decyzją organizatorów zapisy do XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” potrwają o tydzień dłużej. Zostały już tylko ostatnie dwa tygodnie, by zgłosić drużynę i dać dzieciom w wieku 6-12 lat szansę przeżycia piłkarskiej przygody i odkrycia talentu, a nawet zagrania na PGE Narodowym.

Pierwotnie etap zgłoszeń do tegorocznej edycji miał potrwać do 30 września. W związku z olbrzymim zainteresowaniem ze strony szkół podstawowych, UKS-ów, a także klubów i akademii sportowych, organizatorzy postanowili przedłużyć zapisy o tydzień, do 7 października.

W tym roku największy turniej piłkarski dla dzieci w Europie staje się jeszcze bardziej otwarty. Jedyne ograniczenia dotyczą chłopców z kategorii U-10 i U-12 zgłaszanych przez podmioty inne niż szkoły. W przypadku klubów i UKS-ów, młodzi piłkarze mogą reprezentować je w turnieju, jeśli nie zostali potwierdzeni do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/19. Zawodnicy akademii piłkarskich i innych podmiotów nie mogą z kolei dodatkowo figurować w systemie Extranet.

Tak jak do tej pory, szkoły mogą zgłaszać wszystkich uczniów spełniających kryterium wieku. Żadne ograniczenia nie dotyczą też udziału w turnieju wszystkich dziewczynek, a także chłopców z kategorii U-8. Zapisy odbywają się na stronie www.zpodworkanastadion.pl. Zespoły zgłaszać mogą nauczyciele oraz trenerzy.

Wielki Finał odbędzie się na stadionie PGE Narodowym, a nagrodą główną będzie wyjazd na jeden z meczów reprezentacji Polski. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki XIX edycji turnieju mogą też liczyć na powołania na Zimową i Letnią Akademie Młodych Orłów, gdzie na specjalnych5 odpowiedzi na “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku – drużyny z Wręczycy do dzieła!”

 1. Zefir pisze:

  Niestety ale z tego co mi wiadomo klub “Skokół” z Wręczycy Wielkiej posiada może uskłada jedną taką drużynę gdyż reszta drużyn została rozwiązana, właściwie nie wiadomo po co istnieje ten klub jeśli prawie nic się tam nie dzieje. A młodzieży która tam uczęszczała udzielono prostej odpowiedzi iż z powodu braku wystarczającej ilości zawodników grupa zostaje rozwiązana.

  5
  5
 2. luc pisze:

  Zamiast sluchac bzdur lepiej udac sie do źródła http://www.sokolwreczyca.pl lub na fb na.profil klubu.

  0
  2
  • Zefir pisze:

   .A tak naprawdę o jakie bzdury chodzi ? przecież to co jest na stronie klubu jest zupełnie nieaktualne zdjęcia trenera którego dawno już niema w klubie oraz zawodników którzy w większości grają w innych klubach gdyż tak jak pisałem drużyna została rozwiązana. Co dziwne nadal są rozpisane treningi czyli kasa idzie ?

   3
   0
 3. kibic pisze:

  tak to jest ,kiedy za rzadzenie klubem pilkarskim biora sie ludzie,ktorzy nie maja o pilce zielonego pojecia. za to maja znajomosci i uklady. nie ma sie co dziwic,ze wszyscy stad uciekaja. nawet w seniorach juz nie ma kto za bardzo grac

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *