zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
Za wysokie wymagania GOPS-u?
18 lutego 2019 r. | 10:34
8

Mimo niskiej pensji i dużych wymagań, dwie osoby zgłosiły się do konkursu na stanowisko urzędnicze - podinspektora w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej we Wręczycy Wielkiej. Mimo chęci, żadna z kandydatem nie spełniła wymagań GOPS-u.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Za wysokie wymagania GOPS-u?”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Zatem możne by warto sprawdzić czy osoba stawiająca takie wymagania sama je spełnia, przecież szefowa nie może mieć słabszych kwalifikacji od swoich pracowników. Właściwie to się dziwię że zabrakło tam jeszcze aby był podany jeszcze wymagany wiek do lat np. 20 oraz wymiary 178/60/90/90 tylko co z z wiekiem i wymiarami szefowej.

  16
  0
 2. z Wręczycy pisze:

  Kwalifikacje tej Pani co mieni się “szefową” są zapewne bardzo wątpliwe. Natomiast co do wieku i wymiarów szefowej bez komentarzy. Powinna zasilić koło emerytów i rencistów.

  12
  0
 3. też z Wreczycy pisze:

  Doświadczenie życiowe też daje dużo do myślenia.

  1
  0
 4. wybiorczyk pisze:

  Co tam robiła ujmowa? To miały być zobowiązania od kominiarza i żona Krzysia miała dostać etat? Nieładnie Krzysiu

  12
  1
 5. Czarny pisze:

  a tak atakował pan Krzysiu panią Magdę 🙂 nieładnie … nie było to za darmo

  9
  1
 6. Nyguska pisze:

  a jakie są wymagania aby dostać robotę w przedszkolu na sekretariacie? doświadczenie mam w tzw. handlu, czy mogę się starać?

  5
  1
 7. do Nyguski pisze:

  Jeśli chodzi o tzw. doświadczenie w handlu dziećmi, zapewne będzie mile postrzegane podczas odczytywania złożonej aplikacji na stanowisko pracy w przedszkolu bez znaczenia czy na sekretarkę czy też konserwatora powierzchni płaskich. A tak na poważnie to opis ze umiesz obsługiwać kasę fiskalną lub terminal płatniczy sekretarce również może być potrzebne, lecz obsługa kompa w tym biegłość pisania dyskrecja dyspozycyjność i miła aparycja będą miały znaczenie.

  5
  1
 8. Nyguska pisze:

  mam doświadczenie pracy w sklepie na kasie to miałam na myśli

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *