zachmurzenie duże
poniedziałek
policja.pl
Zatrzymali 40-latka, który miał znęcać się nad swoimi rodzicami
25 grudnia 2020 r. | 13:11
2

Policjanci z komisariatu we Wręczycy Wielkiej zatrzymali 40-latka, podejrzanego o znęcanie się nad swoimi rodzicami. Prokurator, na wniosek kłobuckich śledczych, zastosował wobec sprawcy mieszkającego na co dzień pod jednym dachem z pokrzywdzonymi, między innymi policyjny dozór. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia.

W minionym tygodniu, na wniosek kłobuckich śledczych, częstochowski prokurator, zastosował wobec 40-letniego mężczyzny, który znęcał się nad swoimi rodzicami, policyjny dozór, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz zakaz wszelkich kontaktów z nimi, a także nakaz opuszczenia zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonymi lokalu. Domowy oprawca został zatrzymany w czasie interwencji przeprowadzonej przez policjantów z komisariatu we Wręczycy Wielkiej.

Z zebranych w sprawie materiałów wynika, iż od dłuższego czasu podejrzany znęcał się psychicznie nad osobami mu najbliższymi oraz groził im użyciem przemocy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia. O dalszym losie mieszkańca gminy Wręczyca Wielka zadecyduje sąd. /KPP w Kłobucku/2 odpowiedzi na “Zatrzymali 40-latka, który miał znęcać się nad swoimi rodzicami”

  1. Pisior pisze:

    Na ciezkie roboty i bez zarcia wyslac gnoja. Nie pamieta jak matka dawala mu zryc i dupe wycierala. Menda

    5
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *