zachmurzenie duże
poniedziałek
policja.pl
Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu DW 494 z DW 492 we Wręczycy Wielkiej
16 marca 2023 r. | 13:49
1

We wtorek, 14 marca na skrzyżowaniu DW 494 z DW 492 we Wręczycy Wielkiej doszło do groźnie wyglądającego zderzenia trzech pojazdów. Z ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że kierujący osobowym fordem jadąc DW 494, na skrzyżowaniu świetlnym z drogą DW 492, nie zastosował się do sygnalizatora, który nadawał światło barwy czerwonej i zderzył się z prawidłowo jadącym osobowym oplem. Następnie opel siłą odrzutu uderzył w osobowego nissana, który stał na skrzyżowaniu świetlnym oczekując na pierwszeństwo przejazdu. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń ciała, a sprawca kolizji został ukarany wysokim mandatem karnym.

We wtorek 14 marca o godzinie 19:25 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu świetlnym drogi wojewódzkiej numer 494 z drogą wojewódzką numer 492 we Wręczycy Wielkiej. Na miejsce skierowano policjantów z kłobuckiej drogówki, którzy ustalili, że kierujący osobowym fordem 43-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego, jadąc drogą wojewódzką numer 494, na skrzyżowaniu świetlnym z drogą wojewódzką numer 492, nie zastosował się do sygnalizatora, który nadawał światło barwy czerwonej i zderzył się z prawidłowo jadącym osobowym oplem, kierowanym przez 27-letnią mieszkankę powiatu kłobuckiego. Następnie opel siłą odrzutu uderzył w osobowego nissana, który stał na skrzyżowaniu świetlnym, oczekując na pierwszeństwo przejazdu. Oplem kierował 55-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego. Kierujący trzeźwi. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny w wysokości 1500 złotych oraz dopisano do jego konta 15 punktów karnych. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu DW 494 z DW 492 we Wręczycy Wielkiej”

  1. Dominikkedz pisze:

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *