Urząd Gminy Wręczyca Wielka poinformował, że od dziś, tj. od 1 czerwca autobusy linii komunikacyjnych nr 154 „Częstochowa-Hutka” oraz nr 157 „Częstochowa-Kuleje” – obsługujące gminę Wręczyca Wielka, organizowanych przez „Komunikację Jurajską”, będą odjeżdżały z dworca autobusowego należącego do PKS Częstochowa – znajdującego się obok obecnych peronów (tzw. peron 5).
Wszelkie uwagi należy zgłaszać do urzędu.