zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
UG Wręczyca Wielka
Zmiana miejsca odjazdów Komunikacji Jurajskiej
01 czerwca 2026 r. | 10:47
0

Urząd Gminy Wręczyca Wielka poinformował, że od dziś, tj. od 1 czerwca autobusy linii komunikacyjnych nr 154 „Częstochowa-Hutka” oraz nr 157 „Częstochowa-Kuleje” – obsługujące gminę Wręczyca Wielka, organizowanych przez „Komunikację Jurajską”, będą odjeżdżały z dworca autobusowego należącego do PKS Częstochowa – znajdującego się obok obecnych peronów (tzw. peron 5).

Wszelkie uwagi należy zgłaszać do urzędu.



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *