zachmurzenie umiarkowane
15°
15°
środa
tu Śląsk
Zmiany w deklaracjach “za śmieci”
27 października 2016 r. | 11:00
1

Zmieni się numer rachunku bankowego w zakresie opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi w gminie Wręczyca Wielka. Każdy płatnik dostanie indywidualny numer rachunku bankowego, w celu lepszej identyfikacji wpłat. W związku z tym przestaną obowiązywać obecne książeczki opłat oraz numer konta bankowego, nastąpi ich wymiana. Nowe książeczki wraz z nowym numerem konta bankowego obowiązywać będą od 1 stycznia 2017 roku.

Książeczki można odebrać bezpośrednio w Urzędzie Gminy w pokoju nr 7 lub czekać aż zostaną dostarczone przez sołtysów, inkasentów bądź pracowników urzędu.Jedna odpowiedź do “Zmiany w deklaracjach “za śmieci””

  1. R.K. pisze:

    Bardzo mnie dziwi że wpłaty na indywidualny numer rachunku będą tylko za śmieci, przecież inne płatności jak za wodę podatek powinny być również wpłacane na to konto. A tak wpłacamy wszystko na jedno konto gminy a następnie Pani Zosia, Jadzia, Genowefa siedzi i patrzy kto za co wpłacił. Teraz jak będę wpłacał za wodę w tytule przelewu wpiszę przelew i puszczę np.10zł ciekawe na do czego to zaliczą dla utrudnienia puszczę to z konta teściowej która nie jest mieszkańcem naszej gminy.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *