bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Znowu nieprawidłowości w niektórych busach komunikacji gminnej
28 marca 2024 r. | 10:00
1

Policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili kolejne działania ukierunkowane na bezpieczeństwo w transporcie osób. Tym razem mundurowi kontrolowali przewoźników działających na terenie gminy Wręczyca Wielka, Panki oraz Przystajń. W trakcie akcji szczegółowo sprawdzono stan techniczny 11 pojazdów. Niestety nie wszystkie były sprawne.

W poniedziałek 25 marca, policjanci z kłobuckiej drogówki prowadzili wspólnie działania z Inspekcją Transportu Drogowego, które były ukierunkowane na bezpieczeństwo w transporcie osób. W trakcie działań, od wczesnych godzin porannych, mundurowi kontrolowali przewoźników działających na terenie gminy Wręczyca Wielka, Panki oraz Przystajń. W czasie prowadzonych kontroli szczegółowo sprawdzono stan techniczny 11 pojazdów. Niestety nie wszystkie były sprawne. W 2 przypadkach stróże prawa zatrzymali dowód rejestracyjny z uwagi na zły stan techniczny pojazdu. Policjanci sprawdzali również stan trzeźwości kierujących pojazdami oraz dokumenty wymagane do prowadzenia i użytkowania pojazdów. Jeden z kierowców nie posiadał zezwolenia na wykonywanie przewozu na regularnej linii.

Kłobucka drogówka zapowiada, że wspólne działania z Inspekcją Transportu Drogowego będą powtarzane cyklicznie. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Znowu nieprawidłowości w niektórych busach komunikacji gminnej”

  1. Jerrysen pisze:

    Pewnie żarówka była przepalona .

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *